Cestovní příkazy

Cestovní příkazy

Systém pro Cestovní příkazy vám umožní jednoduše vytvářet, evidovat, schvalovat a vyúčtovávat veškeré tuzemské i zahraniční pracovní cesty dle platné legislativy. Šetřete papír, čas a náklady na archivaci papírových dokumentů.

Jak vyplnit cestovní příkaz online

Rozdělte si přímo v systému pohodlně služební cesty na zahraniční a tuzemské, evidujte dopravní prostředky, vozy s oprávněním ke služebním cestám i spolucestující. Z pravidelných cest si vytvořte šablony a ušetřete čas. Už žádné opakované vyplňování. Veškerou agendu a kompletní formulář služebních cest za vás může vyplnit v systému i asistentka.

Vyúčtování cestovního příkazu jednoduše v aplikaci

Vyúčtování služebních cest proveďte jednoduše v systému a získejte okamžitě podklad pro účtárnu. Evidujte výši záloh včetně všech pokladních dokladů, lehce připojujte přímo do aplikace jízdenky, stvrzenky apod. Po návratu doplňte reálné náklady na stravné, ubytování apod. dle platné české legislativy.

Schvalování cestovních příkazů online

Schvalujte služební cesty online, připomínkujte si vše přímo v systému, podepisujte digitálně. Vystavené cestovní příkazy a vyúčtování pracovních cest můžete vytisknout na formuláři pro platný cestovní příkaz. Díky schvalovacímu procesu vše proběhne rychle, snadno a na jednom místě.

Mobilní aplikace

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Pomůže vám při práci i když jste zrovna na cestách. Nainstalovat si ji můžete na mobilní telefony Apple i Android.

Stáhnout pro Apple
Stáhnout pro Android

Případové studie

INSIO snadno zvládlo nejen snadno zohlednit naše požadavky , ale navíc i modernizovat některé kroky. Například jsme díky integraci na systém OCR digitalizaci, zcela automatizovali proces zápisu faktur do systému umělou inteligencí.

David Jelen – Finanční ředitel

 

Přečíst případovou studii

Implementací systému INSIO jsme získali nástroj, který efektivně řeší proces nákupu, od žádanky přes objednávku, komunikaci s dodavateli až po sledování dodaného zboží. Systém je flexibilní, umí se rychle přizpůsobit změnám v naší organizaci.

Zuzana Szabados – Manažérka odboru obstarávania

 

Přečtěte si případovou studii

Inovace nás provází celou naší historii, jsou naši podstatou, jak směrem našim zákazníkům, tak v našem vlastním fungování. Oblast IT je odjakživa velice živelně se rozvíjející obor. Nestačí jen držet krok, musíte být před konkurencí, abyste uspěli.

Martin Souček – Generální ředitel

 

Přečíst případovou studii

Zažádejte si o svou vlastní ZKUŠEBNÍ VERZI

    Vyzkoušejte na 30 dní zdarma

    Mám zájem o vyzkoušení těchto produktů*:

    Beru na vědomí, že INSIO Software s.r.o. bude mé osobní údaje zpracovávat dle zásad zpracování osobních údajů a potvrzuji, že jsem se s jejich obsahem seznámil/a.