Evidence smluv

Řiďte s námi své smluvní vztahy on-line

Evidujte základní údaje o partnerovi a smlouvě online. Filtrujte podle typu, předmětu, platnosti, účinnosti a mnoha dalších parametrů. Ke kartě smlouvy přiložte libovolný počet dokumentů. Díky funkci podřízených a nadřízených smluv řiďte přehledně životní cykly a dodatky svých smluv od podpisu, schválení a digitální podpis až po archivaci.

Workflow

Podobně jako ostatní moduly, tak i smlouvy pracují s workflow. Smlouvu tedy může zapsat administrativní podpora a účetní oddělení ji může jen formálně schválit a odeslat na finální schválení například k řediteli či jiné kompetentní osobě.

Přehledy, filtrace, reporty a exporty

Na smlouvy můžete nahlížet v ucelených přehledech, libovolně je řadit, filtrovat a tyto výběry exportovat do formátů xls a csv. Případně z něj vytvořit položku menu a mít ho tak k dispozici kdykoli na jedno kliknutí, třeba jako seznam smluv k podpisu. Získáte tak rychlý přehled například o aktuálně platných smlouvách, nebo těch připravených ke schválení a podpisu.

Notifikace

U smluv lze také nastavit upozornění na blížící se konec platnosti či účinnosti. Práce se smlouvami z mobilní aplikace je také samozřejmostí.

Mobilní aplikace

Stáhněte si naší mobilní aplikaci. Pomůže vám při práci, i když jste zrovna na cestách. Nainstalovat si ji můžete na mobilní telefony Apple i Android.

Stáhnout pro Apple
Stáhnout pro Android

Případové studie

INSIO snadno zvládlo nejen snadno zohlednit naše požadavky , ale navíc i modernizovat některé kroky. Například jsme díky integraci na systém OCR digitalizaci, zcela automatizovali proces zápisu faktur do systému umělou inteligencí.

David Jelen – Finanční ředitel

 

Přečíst případovou studii

Implementací systému INSIO jsme získali nástroj, který efektivně řeší proces nákupu, od žádanky přes objednávku, komunikaci s dodavateli až po sledování dodaného zboží. Systém je flexibilní, umí se rychle přizpůsobit změnám v naší organizaci.

Zuzana Szabados – Manažérka odboru obstarávania

 

Přečtěte si případovou studii

Inovace nás provází celou naší historii, jsou naši podstatou, jak směrem našim zákazníkům, tak v našem vlastním fungování. Oblast IT je odjakživa velice živelně se rozvíjející obor. Nestačí jen držet krok, musíte být před konkurencí, abyste uspěli.

Martin Souček – Generální ředitel

 

Přečíst případovou studii

Zažádejte si o svou vlastní ZKUŠEBNÍ VERZI

    Vyzkoušejte na 30 dní zdarma

    Mám zájem o vyzkoušení těchto produktů*:

    Beru na vědomí, že INSIO Software s.r.o. bude mé osobní údaje zpracovávat dle zásad zpracování osobních údajů a potvrzuji, že jsem se s jejich obsahem seznámil/a.