Nákupní objednávky

Objednávku vytvoříte na pár kliknutí. Workflow a schvalovací procesy si nastavíte přesně tak, jak potřebujete a jak jste zvyklí.
Následně se automaticky vytvoří souhrn objednávky jako výstup ve formátu PDF a e-mailem se odešle dodavateli bez nutnosti používat Outlook.
Naši zkušení konzultanti vám pomohou tyto procesy zmapovat, a práci tak co nejvíce zefektivnit.

Vytvoření objednávky

Tvorba nové objednávky je opravdu jednoduchá. Rozsah polí, která jsou pro objednávku povinná, stejně jako kategorizace, stavy a možnosti editace polí v jednotlivých krocích jsou plně konfigurovatelné. Systém umožňuje objednávat i zástupnými objednateli na různé entity. Podporuje tak i holdingové struktury. Umožňuje také založit rámcové objednávky a periodicky je na pár kliků opakovat. Zároveň lze k objednávce přiložit libovolný počet dokumentů, fotodokumentaci nebo specifikaci objednávaných výrobků či služeb.

Úprava položek a kategorizace

Výběr položek je možné provádět přímo z produktového katalogu, a to včetně detailních údajů, například o rozměrech, hmotnosti či vývoji ceny v čase. Pokud je třeba objednat i položky, které se v produktovém katalogu nenacházejí, systém umožňuje jejich volný zápis do textového pole. Pokud budou tyto položky navíc od různých dodavatelů, systém je na výstupu rozpadne na jednotlivé samostatné objednávky jednotlivým dodavatelům. Nemusíte je tak pracně kompletovat a třídit.

Workflow, schvalování a digitální podpis

Objednávka prochází schvalovacím procesem. Ten je plně přizpůsobitelný fungování vaší společnosti. Typicky se liší schvalování objednávek podle nižší a vyšší částky. U nižších částek si vystačíme se schválením nadřízeného, vyšší částky mohou vyžadovat vícestupňové schválení.

Potvrzení dodávky a párování s fakturou

Workflow nemusí končit pouze zasláním objednávky dodavateli, může pokračovat i na další případné stavy „Zboží dodáno“, či „Faktura přijata“. Z objednávky systém odkazuje na fakturu, která se k ní váže a automaticky kontroluje její položky. Ty pak umí i rozúčtovat na různá střediska.

Přehledy, filtrace, reporty a exporty

Na objednávky můžete nahlížet v ucelených přehledech, libovolně je řadit, filtrovat a tyto výběry exportovat do formátů xls a csv. Nebo z něj vytvořit položku menu a mít ho tak k dispozici jako seznam objednávek ke schválení. Získáte tak rychlý přehled například o neschválených nebo nadlimitních objednávkách.

Provazby a integrace

Pro komplexní řízení procesu objednávek přispívá i napojení na emailového klienta a účetní systémy. Přes otevřené API rozhraní probíhá oboustranná komunikace například o schválených dodavatelích. Tak je zajištěno, že si uživatelé objednají pouze od autorizovaných dodavatelů společnosti.

Mobilní aplikace

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Pomůže vám při práci i když jste zrovna na cestách. Nainstalovat si ji můžete na mobilní telefony Apple i Android.

Stáhnout pro Apple
Stáhnout pro Android

Případové studie

INSIO snadno zvládlo nejen snadno zohlednit naše požadavky , ale navíc i modernizovat některé kroky. Například jsme díky integraci na systém OCR digitalizaci, zcela automatizovali proces zápisu faktur do systému umělou inteligencí.

David Jelen – Finanční ředitel

 

Přečíst případovou studii

Implementací systému INSIO jsme získali nástroj, který efektivně řeší proces nákupu, od žádanky přes objednávku, komunikaci s dodavateli až po sledování dodaného zboží. Systém je flexibilní, umí se rychle přizpůsobit změnám v naší organizaci.

Zuzana Szabados – Manažérka odboru obstarávania

 

Přečtěte si případovou studii

Inovace nás provází celou naší historii, jsou naši podstatou, jak směrem našim zákazníkům, tak v našem vlastním fungování. Oblast IT je odjakživa velice živelně se rozvíjející obor. Nestačí jen držet krok, musíte být před konkurencí, abyste uspěli.

Martin Souček – Generální ředitel

 

Přečíst případovou studii

Zažádejte si o svou vlastní ZKUŠEBNÍ VERZI

    Vyzkoušejte na 30 dní zdarma

    Mám zájem o vyzkoušení těchto produktů*:

    Beru na vědomí, že INSIO Software s.r.o. bude mé osobní údaje zpracovávat dle zásad zpracování osobních údajů a potvrzuji, že jsem se s jejich obsahem seznámil/a.