Datové schránky a evidence pošty

Správa a archivace vašich Datových schránek a elektronická evidence odeslané a přijaté pošty.

Získejte plnohodnotnou poštovní podatelnu včetně distribuce pošty k adresátům on-line. Samozřejmostí je například vyhledávání v datových zprávách, archivace, řízení uživatelských práv pro jednotlivé datové schránky a mnoho dalšího.

Vyhledávání

V datových zprávách i ručně evidované poště můžete díky fulltextovému vyhledávání snadno a rychle najít jakoukoli zprávu.

Archivace zpráv

Zprávy zůstávají v datové schránce standardně uloženy 90 dnů. Následně jsou buď odstraněny, nebo za poplatek uloženy do datového trezoru. Jeho funkci za výhodnějších podmínek a při lepším uživatelském komfortu beze zbytku plní archivace zpráv v INSIO DMS. Šetří tak vaše náklady a usnadňuje vám práci s archivací.

Řízení uživatelských práv

Pro jednotlivé datové schránky můžete samostatně řídit přístupová práva uživatelů. I díky tomu ve větších firmách plní aplikace funkci plnohodnotné poštovní podatelny a elektronické distribuce pošty k adresátům.

Mobilní aplikace

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Pomůže vám při práci i když jste zrovna na cestách. Nainstalovat si ji můžete na mobilní telefony Apple i Android.

Stáhnout pro Apple
Stáhnout pro Android

Případové studie

INSIO snadno zvládlo nejen snadno zohlednit naše požadavky , ale navíc i modernizovat některé kroky. Například jsme díky integraci na systém OCR digitalizaci, zcela automatizovali proces zápisu faktur do systému umělou inteligencí.

David Jelen – Finanční ředitel

 

Přečíst případovou studii

Implementací systému INSIO jsme získali nástroj, který efektivně řeší proces nákupu, od žádanky přes objednávku, komunikaci s dodavateli až po sledování dodaného zboží. Systém je flexibilní, umí se rychle přizpůsobit změnám v naší organizaci.

Zuzana Szabados – Manažérka odboru obstarávania

 

Přečtěte si případovou studii

Inovace nás provází celou naší historii, jsou naši podstatou, jak směrem našim zákazníkům, tak v našem vlastním fungování. Oblast IT je odjakživa velice živelně se rozvíjející obor. Nestačí jen držet krok, musíte být před konkurencí, abyste uspěli.

Martin Souček – Generální ředitel

 

Přečíst případovou studii

Zažádejte si o svou vlastní ZKUŠEBNÍ VERZI

    Beru na vědomí, že INSIO Software s.r.o. bude mé osobní údaje zpracovávat dle zásad zpracování osobních údajů a potvrzuji, že jsem se s jejich obsahem seznámil/a.