Schvalování faktur

Pracujte s přijatými fakturami on-line.

Načítejte faktury do systému skenováním nebo je rovnou vytěžujte pomocí umělé inteligence přímo z přijatého e-mailu. Procházejte online celé schvalovací workflow až po sledování úhrad. Nastavte si schvalovací proces, názvosloví, střediska i kategorizaci dle svých potřeb, ušetřete čas i peníze a získejte přehled.

Načtení faktury do systému

Fakturu můžete do systému zanést mnoha způsoby. Skenováním, načtením z e-mailu, OCR vytěžením - tedy převedením do strojově zpracovatelné podoby za pomoci umělé inteligence až po prosté ruční zadání a úpravu jednotlivých položek. Po úspěšné automatické kontrole částky s objednávkou a číslem bankovního účtu dodavatele můžete faktury automaticky schvalovat a exportovat do účetního systému. Systém umožňuje také práci se zálohovými fakturami.

Workflow, schvalování a digitální podpis

Faktura prochází schvalovacím procesem. Ten je plně přizpůsobitelný fungování vaší společnosti. Systém řídí i oprávnění jednotlivých uživatelů nebo jejich skupin. Například faktury za nákup IT vybavení bude tedy automaticky schvalovat manažer střediska “IT”. Faktury je také možné podepsat digitálním certifikátem. Jednotlivé kroky workflow jsou v systému zaznamenány pro účely případného auditu a v souladu s účetním standardem IFRS16.

Potvrzení dodávky a párování s objednávkou

Navíc můžete faktury propojit s modulem objednávek, párovat je a validovat existenci schválené objednávky a shodu jejich částek. Pokud kontrola faktury s objednávkou ukáže nějaké nepřesnosti, ubírá se schvalování a další doplnění odlišnou větví workflow ručně.

Integrace na účetní a jiné systémy

Nemusíte měnit účetní systém. INSIO DMS je díky otevřenému API snadno integrovatelné s vašimi stávajícími aplikacemi jako například SAP, MS Dynamics AX, ERP systémy, účetní, mzdové a jiné programy.

Přehledy, filtrace, reporty a exporty

Na faktury můžete nahlížet v ucelených přehledech, libovolně je řadit, filtrovat a tyto výběry exportovat do formátů xls a csv. Získáte tak rychlý přehled například o schválených, nebo proplacených fakturách. Případně z něj na pár kliků vytvoříte položku menu a budete ho mít ho k dispozici kdykoli třeba jako seznam faktur ke schválení.

Mobilní aplikace

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Pomůže vám při práci i když jste zrovna na cestách. Nainstalovat si ji můžete na mobilní telefony Apple i Android.

Stáhnout pro Apple
Stáhnout pro Android

Případové studie

INSIO snadno zvládlo nejen snadno zohlednit naše požadavky , ale navíc i modernizovat některé kroky. Například jsme díky integraci na systém OCR digitalizaci, zcela automatizovali proces zápisu faktur do systému umělou inteligencí.

David Jelen – Finanční ředitel

 

Případová studie

Implementací systému INSIO jsme získali nástroj, který efektivně řeší proces nákupu, od žádanky přes objednávku, komunikaci s dodavateli až po sledování dodaného zboží. Systém je flexibilní, umí se rychle přizpůsobit změnám v naší organizaci.

Zuzana Szabados – Manažérka odboru obstarávania

 

Přečtěte si případovou studii

Inovace nás provází celou naší historii, jsou naši podstatou, jak směrem našim zákazníkům, tak v našem vlastním fungování. Oblast IT je odjakživa velice živelně se rozvíjející obor. Nestačí jen držet krok, musíte být před konkurencí, abyste uspěli.

Martin Souček – Generální ředitel

 

Případová studie

Zažádejte si o svou vlastní ZKUŠEBNÍ VERZI

    Vyzkoušejte na 30 dní zdarma

    Mám zájem o vyzkoušení těchto produktů*:

    Beru na vědomí, že INSIO Software s.r.o. bude mé osobní údaje zpracovávat dle zásad zpracování osobních údajů a potvrzuji, že jsem se s jejich obsahem seznámil/a.