INSIO zpracovává více než 15 000 dokumentů denně

Firmy, které nám důvěřují

Logo -
Union poisťovňa, a.s.

Společnost UNION hledala intuitivní nástroj pro řízení objednávek, který by splňoval zákonné normy a účetní standardy IFRS16. I když používá účetní systém SAP, požadovala rychlé, uživatelsky přívětivé a cenově přijatelné řešení. Implementací INSIO jsme získali skvělý nástroj, který pokrývá celý proces nákupu pro svých 700 zaměstnanců od objednávky až po dodané zboží.

Číst dále

Logo -
Heimstaden Czech s.r.o.

INSIO je pilířem naší administrativy od roku 2008. Oceňujeme přehlednost v nákupních objednávkách, ucelenou evidenci a rychlost schvalovacích procesů. Dále využíváme INSIO docházkový systém, helpdesk, poštovní podatelnu a datové schránky.

Logo - Tomáš Korpáš
ENGIE Services a.s.

Platforma INSIO hlídá veškeré termíny údržby, revizí či prací. Online schvalování objednávek a přehled o nákladech na jednotlivých objektech nám umožnili snížit celkové náklady našich klientů a optimalizovat dodávku našich služeb.

Tomáš Korpáš

Ředitel Facility Managementu

Logo - Roman Marsa
Porsche Česká republika s.r.o.

Spoluprací s INSIO jsme získali flexibilnější pracovní prostředí a významně snížili náklady. Přesun do online prostoru nám umožňuje potkávat se virtuálně s plnou podporou práce na sdílených dokumentech online, ať už se jedná o objednávky, smlouvy, výkazy docházky či cestovní příkazy.

Roman Marsa

Project Manager

Logo -
Lindström, s.r.o.

INSIO zajistilo jednoduchý online systém pro servis praček v prádelnách. Systém zefektivnil běžný provoz a zjednodušil interní komunikaci se zákazníky.

Logo - Petr Chodera
XXXLutz s.r.o.

INSIO nám pomohlo s dodržováním termínů revizí a zjednodušilo evidenci dokumentů. Velkou pomocí je online přístup jednotlivých obchodních domů k jejich dokladům.

Petr Chodera

Správa budov CZ/SK/PL

Číst dále

Logo - Marek Unčovský
RN Solutions a.s.

Přehlednost a komplexnost celého nákupního procesu od objednávek, žádanek, schvalování faktur až po evidenci a přístup ke všem důležitým dokumentům. To vše díky systému INSIO.

Marek Unčovský

Zakladatel

Logo -
Domov u Biřičky, Hradec Králové

INSIO přináší výrazné zjednodušení administrativy – objednávkový systém, digitální podepisování dokumentů, helpdesk a intranet. Zbývá tak více času na to nejdůležitější – péči o seniory.

Logo -
... a další národní a mezinárodní klienti.

Odstartujte s námi i váš příběh! Mám zájem