Partnerský program INSIO software

Buďme parťáci

Staňte se našim obchodním, nebo implementačním partnerem

 

Jste technologická firma s vlastním portfoliem zákazníků? Máte zkušenosti s prodejem, nebo i se zaváděním software do firem? Staňte se našim partnerem v oblasti implementací INSIO Software – řešení pro firmy.

 

Využijte své zaměstnance, zapojte vlastní partnery, dodavatele a vydělávejte spolu s námi. Poskytneme vám obchodní a marketingové podklady, zaškolíme vás v oblastech implementací, obsluhy i podpory.

 

 

Úrovně partnerského programu

Level 1: Prodejce – nabízejte a prodávejte INSIO Software svým zákazníkům a získejte podíl z ceny měsíčních licenčních poplatků za jeho používání. 

 

Level 2:  Implementátor – nemusíte jen prodávat INSIO software svým zákazníkům, můžete ho také implementovat a školit. Získáte tím větší podíl z ceny měsíčních licenčních poplatků za jeho používání. Navíc můžete vydělávat na samotných implementacích. Proškolíme Vaše konzultanty a analytiky tak, aby byli tento proces schopni kompletně realizovat. Cenová politika je jen na Vás.

 

Level 3: Provozovatel – zajistěte nejen prodej a implementace, ale i provoz a podporu INSIO Software a získejte ještě větší podíl z měsíčních licenčních poplatků za jeho používání. Cena licence neobsahuje poplatky za support. Jejich stanovení a inkaso, je opět na Vás.

 

Kontaktujte nás a staňte se našim partnerem – získejte výhody a naši podporu.