O nás

Jsme tu pro vás již od roku 2005

Jsme tu pro vás již od roku 2005

INSIO Software bylo založeno s jasným cílem - přinést do světa inovativní softwarová řešení, která vám usnadní každodenní práci. Věříme, že skrze naši vášeň pro technologie a hledání nových přístupů můžeme přispět k rozvoji vašeho podnikání. Chceme být spolehlivým partnerem našich klientů a přinášet jim skutečnou hodnotu.

S čím vám pomůžeme

S čím vám pomůžeme

Umíme naslouchat a porozumět tomu, jak vaše firma pracuje. Navrhované alternativy s vámi detailně konzultujeme a implementujeme taková řešení, abychom maximalizovali váš užitek. Zautomatizujeme vaše rutinní úkoly, zjednodušíme firemní procesy i vaši interní komunikaci a pomůžeme vám získat více prostoru na rozvoj vaší firmy.

Software s mnoha možnostmi

Software s mnoha možnostmi

Jsme jeden systém pro mnoho oblastí. INSIO software můžete využít od jednoduché evidence dokumentů až po komplexní vedení celé vaší firmy. Funkce můžete libovolně kombinovat a sestavit si řešení na míru vašim podmínkám. Vybrat si lze z produktů pro řízení zakázek, systému pro řízení nákupu, podnikového informačního systému, personalistiky, systému pro plánování údržby a revizí, helpdesku a další. Ať už rozhodnete pro jeden modul nebo pro širší řešení, řízení vaší firmy bude jednodušší.

Tým, který plní vaše vize

Tým, který plní vaše vize

Jsme profesionální tým s letitými zkušenostmi a zápalem pro práci. Naši skvělí programátoři, pracovníci podpory a manažeři jsou tu pro vás, aby vám poskytli užitečné produkty a co nejlepší péči. Naší prioritou je spokojený zákazník a dlouhodobé partnerství. Vaše úspěchy pro nás znamenají další motivaci.

Pusťte si naše video a objevte výhody INSIO.